1950 yılının ikinci çeyreğinde damak tadı ile başlayan pestil ve köme üretimi, 2012 yılında profesyonel bir şekilde fabrikamızın üretime geçmesiyle birlikte artık siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Coşkunoğlu pestil köme olarak ürünlerini piyasaya süren firmamız, çok kısa bir zaman zarfında fabrikasını tamamlamış ve üretime başlamıştır.

 

COŞKUNOĞLU NAK.ORG.HİZ.TURZ.İNŞ.TAAH.GIDA VE ENR.SAN.AMBALAJ TİC.LTD.ŞTİ.firması olarak yaklaşık 4 Dönümlük arazimizde pestil ve kömenin anavatanı olan Gümüşhane’de hizmete başlamış durumdadır. Bir aile şirketi olarak kurulan firmamızın amacı siz değerli konuklarımızla birlikte daha da büyümeyi hedeflemektedir.

 


Temel felsefesi “kapımızı çalan müşterimiz değil konuğumuzdur”u kendisine amaç olarak benimsemiş olan firmamızda, Anadolu’nun sıcak misafirperverliğinde afiyetle yiyeceğiniz pestil köme ile birlikte sıcak bir tebessüm ile uğurlanacaksınız. Kurumsal yapımızda iki şey garanti altındadır: ürünümüzün kalitesi ve sıcak tebessümümüz.

 

Benzer üretim yapan firmalar göz önüne alındığında, öz sermayemiz ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile üniversitelerimizin bilimsel katkılarıyla birlikte her geçen gün, hem üretim kapasitesini artırmış hem de kalitesinden ödün vermeyerek en iyisinin sizlerin beğenisine sunma gayreti içerisindedir.